Bize Ulaşın

Bize bir mesaj gönderin, sizi tanımak için zaman ayıralım, böylece harika ev asansörünüzü tasarlamanıza yardımcı olabiliriz.

  SSS

  Hala yardımcı olabileceğimizden emin değil misiniz? Bazı sık sorulan soruları kontrol edin ve ardından bize bir mesaj gönderin.

  De-Monte üretim teknolojileri ve ultra silim yapısı ile yerden tasarruf sağlayan Devas Homelift 1m² den daha az yer kaplar. Vida ve somun ile birleştirilebilen tüm çelik aksamı, özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile şafttan kapılara, cam cephe kaplamalarına, asansör çatısının renkleri kadar panoramik model homelift ev asansörünün nasıl görünmesini istediğinizi seçebilirsiniz.

  Biz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler ve hizmetler sunuyoruz. En iyi fiyat garantili ev tipi asansör sistemleri villa asansörümerdiven asansörühomelift ev asansörü ve dublex ev asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz. Size en uygun dış mekan dikey engelli asansörü, engelli asansör sistemleri farklı model ve taksitli fiyatları için evasansoru.com.tr satış mağazamız üzerinden satın alabilirsiniz

  Ortaklarımız ve müşterilerimiz için yüksek konfor ve en üst düzeyde güvenlik ile üretilen ev asansörlerini en rekabetçi marka olarak sunmak için kararlıyız. Çok sayıda insanı güvenli ve hızlı bir şekilde ev içi asansör sistemleri ile yukarı ve aşağı indirip çıkarmaya ihtiyacınız varsa, Platform tipi asansör ve Devas Ev Asansörü enerji bakım ve kurulum maliyetleri açısından en ideal çözümdür.

  25 yıl önce başlayan yolculuğumuz hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 10.000’den fazla ürünlerimizle dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz.

  Ev ve engelli asansör sistemleri sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas gelişen rekabette teknolojiyi kullanan, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüsü olmuştur.

  Enerjimiz dünyayı hareket ettirir. Gücün nereden geldiği veya nereye gitmesi gerektiği bizim için önemli değil, önemli olan sizin için engelleri kaldırdığından emin olmak bizim için yeterlidir.

  Hepimiz aynı şeyi düşünürsek, asla yeni bir şey düşünemezdik. Bu yüzden bizim için her projeyi farklı bir hayat olarak görüyor ve işimizin başarısı için sizin için önemli olanı gerçekleştirmek istiyoruz.