GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

Güçlü ilişkiler kuruyor iş ne olursa olsun, asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz.

DEVAS ailesi 30 yılı aşkın bir süredir hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 100.000’den fazla kurulu ürünlerimizi dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz.

Mükemmellik odaklı ve işbirliğine açık bir ekibin parçasıyız. Engelli Asansör sistemleri alanında muazzam bir deneyim ve uzmanlığa sahip ileri görüşlü profesyonel bir organizasyonuz.

Müşterilerimizin erişebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

  • Kalite.
  • Güven.
  • Tutku.
  • Tasarım.

  • Teknoloji.
  • Ar-Ge.

Bizimle çalışmak için

Onlarca sebebiniz var !

Ev ve engelli asansör projeleriniz için ücretsiz keşif hizmetleri ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

person1

İlker Taşkın

Uluslararası İlişkiler

Tüm ürünlerimiz tasarımdan montaja kadar sürecin her aşamasında en yüksek kaliteyi korumaktan gurur duyuyoruz.

person2

Sümeyra Devedaşı

Pazarlama Direktörü

Biz ürünlerimizi sadece bir asansör olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak görüyoruz.

person3

Mustafa Devedaşı

Proje Uzmanı

Ev tipi asansör sistemleri TS EN 81-40 ile TS EN 81-41 geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır.

PRESTİJLİ MARKALARIMIZ

Müşterilerimize çözüm ve erişilebilirlik sunarken, sadece asansör değil, kaliteli malzemeler kullanılarak azami profesyonellik ile yapılmasını sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Giderek daha rekabetçi bir ortamda güven üzerine kurulmuş ticari ilişkilerimizin sizin ve sevdikleriniz için hayati önem taşıdığını biliyor ve işimizin başarısı için çok önemli olduğuna inanıyoruz.

There are some things that to look out for when ordering essay online. There should be Support from the customer, prompt responses to term papers free questions and a reliable payment system. There is no need to be concerned about losing your funds. Also, the company must offer privacy and security for your financial details. Below are some guidelines to find a good writing service

If you have trouble thinking of a suitable title for your short essay, you can use the short term generator. It will help you come up with suggestions for quotations from in-text and can even headline generator help you come up with a clever title. The generator works by analyzing words and linking them to make a distinct title. This tool can save time and help you to be more productive.