GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

Güçlü ilişkiler kuruyor iş ne olursa olsun, asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz.

DEVAS ailesi 30 yılı aşkın bir süredir hareket kabiliyeti yüksek, konforlu ve Avrupa güvenlik standartlarına uygun 100.000’den fazla kurulu ürünlerimizi dünyanın her yerinde özel veya kamu kurumlarında bulabilirsiniz.

Mükemmellik odaklı ve işbirliğine açık bir ekibin parçasıyız. Engelli Asansör sistemleri alanında muazzam bir deneyim ve uzmanlığa sahip ileri görüşlü profesyonel bir organzasyonuz.

Müşterilerimizin erişebilirlik hedeflerini aşmasına yardımcı olmak için hiç bitmeyen bir arzu ile sektöründe lider olma vizyonuyla hareket eden Devas, doğru ürün doğru marka ve fiyat avantajları ile Türkiye ve dünya da değişimin öncüsü olmuştur.

  • Kalite.
  • Güven.
  • Tutku.
  • Tasarım.

  • Teknoloji.
  • Ar-Ge.

Bizimle çalışmak için

Onlarca sebebiniz var !

Ev ve engelli asansör projeleriniz için ücretsiz keşif hizmetleri ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

İlker Taşkın

Uluslararası İlişkiler

Tüm ürünlerimiz tasarımdan montaja kadar sürecin her aşamasında en yüksek kaliteyi korumaktan gurur duyuyoruz.

Sümeyra Devedaşı

Pazarlama Direktörü

Biz ürünlerimizi sadece bir asansör olarak değil, aynı zamanda muhteşem bir yapının parçası olarak görüyoruz.

Mustafa Devedaşı

Proje Uzmanı

Ev tipi asansör sistemleri TS EN 81-40 ile TS EN 81-41 geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır.

PRESTİJLİ MARKALARIMIZ

Müşterilerimize çözüm ve erişilebilirlik sunarken, sadece asansör değil, kaliteli malzemeler kullanılarak azami profesyonellik ile yapılmasını sağlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Giderek daha rekabetçi bir ortamda güven üzerine kurulmuş ticari ilişkilerimizin sizin ve sevdikleriniz için hayati önem taşıdığını biliyor ve işimizin başarısı için çok önemli olduğuna inanıyoruz.