Garsoon Monşarj Asansör

Garsoon Servis Asansörü; Otel, restaurant ve çok katlı yemekhanesi olan her yerde kullanılabilmektedir. Düşük maliyeti ve az yer kaplaması sebebiyle müsterilerimizin en çok tercih ettigi üründür. Monşarj Asansör Servis asansörü yük taşıma için tasarlanmış asansörlerdir. Genellikle restoranlarda, hastanelerde, kütüphanelerde, sanayi tesislerinde, ofis binalarında, villalarda katlar arası malzemelerin ve eşyaların taşınması için kullanılır. İnsanların giremeyeceği boyutlarda tasarlanmış olan monşarj asansörleri küçük yük ve yemek asansörleridir.

Antibakteriyel Dumbwaiter

Servis asansörleri, ağırlıklı yemek servisleri ve büyük mutfaklarda kullanıldığı için yemek asansörü olarak da anılmaktadır. İstenildiğinde kabinin içine tabak, bardak vs. koyulacak raflar yapılabilmektedir. Yemek asansörü olarak kullanılan servis asansörleri yükle temas eden alanlar bakımından hijyenik unsurlara uygun materyallerden imal edilmektedir. Hijyenik şartlara dikkat edilmesi gereken bu asansörlerde antibakteriyel paslanmaz çelik kabin içi kaplamaları ve taban malzemeleri  ile üretilmektedir.

Hazır Tesisat

Garsoon Dumbwaiter kendi giyotin kapıları üzerinde bulunan dijital ekran, stop butonu ve IP67 butonları ile hazır tesisat olarak üretilir. Montaj Sürenizi kısaltan D-monte teknolojisi ile üretilen servis asansörleri kapı üzerinde bulunan saydam görü panelleri ile kabin içerisi görünebilir. Görme engelliler için Multi dil VSR ses asistanı ile kullanımı kolay ve güvenlidir.

Hız Kontol Ünitesi

Yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip olan Devas Dumbwaiter Monşarj Asansör, Servis Asansörü ,Mutfak Asansörü, Yemek Asansörü , Devas Asansör Sistemleri Servis asansörleri, ağırlıklı yemek servisleri ve büyük mutfaklarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Karşı ağırlık prensibine göre çalışan Garsoon yemek asansörü tamburlu sistemlere göre daha konforlu ve asla yemekleriniz dökülmez.