Project Description

Hasta yaşlı yürüme zorluğu çeken ve merdiven inip çıkmakta zorlanan kişiler için ruhsat gerektirmeyen 0,15m/sn hız ile çalışan yatay hareketlilik ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarladığımız iç mekan Doru engelli merdiven asansörü ve dış mekan engelli merdiven asansörü modelidir. Doru platform tipi merdiven kenarı engelli asansörü, bir merdiven üzerindeki en pratik ulaşım aracıdır. Tekerlekli sandalyeleri veya merdiven çıkmakta zorlanan insanları katlanabilen sandalyesin de oturarak kolayca taşıyabilir.

Mobil uygulaması ile cep telefonları üzerinden tüm parametrelerini değiştirme olanağı sağlar. Cihaz üzerindeki tüm hata ve arızaları görebilir ve bypass edebilirsiniz.Dış mekan Doru platform merdiven asansörü daha rahat kullanabilmeniz için birçok dilde VSR sesli asistanınız sizleri yönlendirir.

Bir kişinin ev ve çalışma ortamında veya kamusal alanda, yokluğu veya varlığı nedeniyle işleyişi sınırlayan ve engellilik yaratan faktörleri ortadan kaldırmak, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken kişilerin ve ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için yıllarca keyifle kullanabileceği tekerlekli sandalye asansörü veya merdiven asansörlerine ihtiyaç duyarlar. Doru merdiven asansörü bir makine değil, aynı zamanda modern binalara uyarlanabilen yaratıcı sanat eserleridir.

Doru platform Asansörü biz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler ve hizmetler sunuyoruz. En iyi fiyat garantili Doru Katlanabilir Platform Tipi Merdiven Asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz. Devas Merdiven Asansörleri Katma Değer Vergisi Kanunu 3065 sayı 4-s bendine istinaden vergiden muaftır.