Project Description

Home Elevators
Kuyusuz Ev Asansörleri şık ve modern led aydınlatmalı tavanı ile buton takımını birleştiren tasarımlarımız, yapılarınızın veya evlerinizin aksesuarları ile bütünlük sağlar. Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen tasarımlarımız, yumuşak ve soft hatları ve binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna tam olarak uyum sağlar. Dış cephe kullanımına uygun olan dış mekan ev asansörleri Ada Pvag uyumu ile her türlü zor şartlar için tasarlanmıştır.

Residential Elevators
İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç mekan ev asansörü veya dış mekan ev asansörü kullanımına uygundur.
Evlerinizde fark yaratacak Homelift Ev Asansörleri hidrolik veya güvenli sonsuz vidalı tahrik sistemi ile sessiz ve konforludur. Cam kaplamaları ile panoramik kabini her zaman aydınlık ve refah bir kullanım sağlar. Kullanımı basit, hareket kabiliyeti yüksek, güvenilir, kaliteli ve benzersiz tahrik sistemleri ile dünyanın her yerinde kullanılmaktadır.