Project Description

Sevdiklerinizle yıllarca keyif alacağınız ev elektriği ile çalışan ev tipi villa asansörü veya kabinli villa asansörleri yüksek düzeydeki tasarımı ile aile ortamına fonksiyonellik ve zarafet katar. Yumuşak renkler, yuvarlak şekiller, DMP sessiz hidrolik ünite ile optimum kalkış ve duruş konforu, Hydrolift yedinci nesil kuyusuz dış mekan Devas Villa asansörleri beklentilerinizi karşılar.

Residential Elevator

Kabinli villa asansörü tasarım, proje, imalat ve kusursuz montajı ile başlayan süreç farklı bakım ve servis paketlerimiz ile geniş bir servis ağı sunan Devas asansör garantisi ile sunulur. Villa asansörü uzmanı Devas benzersiz modelleri ve özel üretim teknikleri ile her eve ve bütçeye uygun asansör modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. 2 katlı villa tipi yapılarınız dahil bina dışından asansör ve apartman asansörü olarak dış cephe uygulamalarına da uygundur.
Villa asansörü, bir alandaki insanları taşıyan belirli bir üründür; daireler, evler veya birden fazla çok katlı veya düzensiz döşemeli diğer özel mülkler gibi. Villa asansörü, özel bir mülk içine monte edilecek bir asansörün 200 den fazla güvenlik parametresine uygun olan 2006 42 EC Makine Direktifi’nin küresel standartlarına uygundur.

Makine Emniyeti Yönetmeliği gereği 3 metre ve üzeri bir engelli platformunda kapama yolu olarak belirtilen kaplama malzemelerinin yanmaz malzemeler ile yapılması zorunluluğu vardır. Genellikle ekonomik olması sebebi ile kompozit malzemeler kullanılsa da alev almaz yada yanmaz malzeme sınıfına girmedikleri için standart dışıdır. 10 mm kalınlığı ile alev almaz malzemelerden üretilen ısı yalıtımlı sandwic paneller kullanılan Devas ürünleri aynı zamanda sıcak ve soğuk iklim koşulları için özel olarak üretilmektedir.