Project Description

Endüstri 4.0 teknolojisiyle üretimini yaptığımız Doru platform tipi merdiven asansörü dış mekan kullanıma uygun olup  dönüşlü ve kıvrımlı merdivenler için geliştirilmiş eğimli merdiven asansörü dür.

Döner Merdiven Asansörü hayatınızda bir defa alacağınız sistemler yurt dışı kaynaklı ithal ürünler de servis, bakım, yedek malzeme temini gibi aşırı maliyetler ve uzun teslim sürelerini beraberinde getirir. Merdiven asansörü uzmanı ve üreticisi Devas, tedarikçi bayi yada aracı bir kurum değildir. Devas son 30 yıldır engellilik yaratan faktörlere yönelik erişebilirlik kapsamında merdiven asansörü üretir.

Engelli merdiven asansörleri çoğunlukla akü yada batarya grupları ile çalıştırılır ve bunların 1 yılı geçmeyen ömürleri ile sürekli yenilenmeleri gerekir. Uzun seyir mesafelerinde yada trafiği yoğun olan mekanlarda kullanımı akünün şarjının bitmesi nedeni ile kesintiye uğrar. Devas merdiven asansörü raylar üzerinde bulunan benzersiz bir bakır bara enerji hattı ile elektriğini raylar üzerinden alır ve trafiği çok olan uzun seyirli uygulamalarda kesintisiz bir hizmet sağlar.