Kavisli merdivenler için

Doru platform Asansörü biz müşterilerimizin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamak için çözümler ve hizmetler sunuyoruz. En iyi fiyat garantili Doru Katlanabilir Platform Tipi Merdiven Asansörü için bütçe konusunda kamu teşvik ve desteklerinden yararlanmanız için sizi yönlendiriyoruz. Devas Merdiven Asansörleri Katma Değer Vergisi Kanunu 3065 sayı 4-s bendine istinaden vergiden muaftır. Doru platform tipi engelli merdiven asansörü kurulum işlemini, kullandığımız ileri teknolojiler ve yılların deneyimi ile kolayca, verimli, karışıklık olmadan, mekanlarınıza  uygun yapıyoruz. Doru yatay platform merdiven asansörü örnek uygulama ve tasarımlarımız için Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Tüm aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor size ve sevdiklerinize yüksek teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile ürettiğimiz Doru platform merdiven asansörü veya düz ve kavisli yatay merdiven asansörü fiyatı için firmamız pazarlama departmanı ile irtibat kurabilir ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.

Hem düz hem de kavisli merdivenler için uygundur. Dar merdiven yapıları için duvar askı aparatları ile duvara monte edilebilir ve minimum yer kaplar. Yapılarınız da hiç bir değişiklik yapmadan kolayca uygulanır. Ev elektriği çalışan yatay merdiven platformu veya yatay merdiven asansörü ölçüleri için proje uzmanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.