Engelli insanlar için yarı portatif koltuk. Zemine sabitlenmesi için ankraj gereklidir. 24V şarj edilebilir pili sayesinde her zaman kullanıma hazır ve tek şarj 30 kez kullanım için yeterlidir. Su geçirmez uzaktan kumanda. Kolçak ve ayak dayama bölümleri korozyona dayanıklı malzemeden imal edilmiştir. 136 kg. taşıma kapasitesi ve 359º hareket kabiliyeti ile havuza girmek için en pratik çözümdür.

Havuz asansörlerinde kullanılan malzemenin tamamı paslanmaz ve kestamid (Cast polyamıd) türü plastik üründür. Bu nedenle sudan hiçbir şekilde etkilenmez, uzun süreler boyunca su içerisinde kalabilir. Sağlığı tehdit etmeyen malzemeler kullanıldığından hijyeniktir, temizlenme ihtiyacı duymaz. Örnek havuz lifti uygulamalarımızı incelemek için  bizleri Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Villalarınız havuzları, site havuzları, özel yüzme salonları, iskelelerde kullanılan engelli havuz asansörleri akülü sistem ve su basınçlı sistem olarak ikiye ayrılmaktadır. Akülü ve su basınçlı havuz liftleri engelli vatandaşları havuza güvenli bir şeklide indirir ve çıkarır tekerlekleri sayesinde havuzun her köşesinden havuza girebilir ve çıkabilirsiniz. Su basınçlı sistemler havuzun en müsait yerine yere montajlanır, şehir şebekesi ile çalışır ve kullanılmadığında yerinden sökülüp kaldırılabilir. Sizin havuzunuz için hangi model daha uygun arayın birlikte karar verelim.