Sonsuz vida üretimi makine parkuru olan tek firma Devas, engelli asansör sistemlerinde ihtiyaç duyduğu kritik önemde bulunan malzemeleri yurt dışından ithal etmek yerine 2016 yılında aldığı kararla kendi bünyesinde üretme yoluna gitmiştir. Çift ağız kare dişli sonsuz vida milli asansör sistemi ve ses ve titreşim oluşmaması için geliştirdiği özel kovan tahrik sistemi ile 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda Devas Engelli asansör sistemleri rakipsizdir.

Alüminyumdan üretilen PJ özellikli kanallı kasnak sistemleri, bez katmanlı sünme ve ses oluşturmayan 12 kanallı kayış sistemi ve çok küçük çaplarda yüksek devirlerde dönebilen özel ekipmanlar ile üretilen konforlu dikey asansörler, yılların deneyimi ve uzman mühendis kadrosuyla yıllık 3 bin adetten fazla üretilip birçok ülkeye ihraç edilmektedir.

Vida Milli Asansör sistemi
30 metreden fazla seyir mesafesi ve 16 durağa kadar üretilen kapalı tip dikey engelli asansör sistemleri güvenli sonsuz vida teknolojisi ile soğuk iklim koşullarındaki üstün performansı, düşük bakım maliyeti ile sunulur. Ovalama tekniği ile üretilen sonsuz vida mili, indüksiyon ile sertleştirilmiş, taşlanmış özel çelikler bronz somunlar ile ses ve sarsıntı oluşturmazlar. Mil üzerinde başlayan çift helis ile kare diş olarak üretilen mil ve 16 kalay bronz ana somun ve emniyet somunu ile daha güvenlidir.